gif sangnemone

تلفن های تماس : 55214368 ، 55202375 021

موبایل : 09122146574 ، 09121404816

آدرس دفتر سنگ نمونه : آدرس: تهران - جاده قدیم قم، نرسیده به درب قدیم بهشت زهرا (س ) - سنگ نمونه

سنگ نمونه از سال 1356 ( نزدیک به نیم قرن ) شروع به فعالیت نمود و با سابقه درخشان و همچنین  بهره گیری از برترین هنرمندان رشته های چهره نگاری ، خوشنویسی ، حکاکی و ... مفتخر است که همواره یکی از بهترین مجریان طرح های اجرائی بر روی انواع سنگ ها باشد . امروزه آرامستان های شهر و دیارمان یکی از مهمترین مکانهای زیارتی  برای آن دسته از عزیزانی است که به نوعی دل در گرو عزیز سفر کرده شان دارند.  به همین منظور انتخاب سنگ مزار بر سر قبور شهدا و سایر عزیزان از دست رفته از درجه و اهمیت بالایی بر خوردار است در این راستا مدیریت سنگ نمونه ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به بازمندگان آن مرحوم و عزیز از دست رفته افتخار دارد با ارائه انواع سنگ های مزار آن گونه که در سلیقه و باور شما عزیزان نقش می بندد در دنیای واقعی آن را به اجرا در آورده و همگام با سفارشات و متد های روز در چهارچوب قوانین آرامستان های مورد نظر طراحی و اجرا نماید. 

 

قوانین و مقررات :   

۱_ طبق دستور سازمان محترم بهشت زهرا (س) نصب هر گونه چراغ ، نیمکت ، کتیبه و گلدان در هر یک از قطعات بهشت زهرا ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد .

۲_ نصب هر گونه سنگ با باغچه و یا ارتفاع قرنیز در قطعات توسعه ( قطعات صد به بالا ) ممنوع می باشد .

۳_ نصب سنگ با ارتفاع قرنیز ۱۰ سانت در قطعات یک تا صد با صدور مجوز سازمان باید صورت گیرد و بیش از این ارتفاع غیر قانونی می باشد .

۴_ اندازه و ابعاد نصب سنگها در قطعات یک طبقه ۵۰*۱۰۰ و در قطعات دو و سه طبقه ۶۰*۱۸۰ بوده و در صورت عدم رعایت ابعاد ، سنگ مورد نظر توقیف گردیده و پیگرد قانونی دارد .